رویه ارسال سفارش ها در لباس گاردن

تمامی سفارشات در لباس گاردن توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می شود.

  • هزینه ارسال

هزینه ارسال برای سفارش های زیر نهصد و پنجاه هزار تومان با دریافت مبلغ 39000 تومان و برای سفارشات بالای نهصد و پنجاه هزار تومان به صورت رایگان انجام می شود.ارسال کلیه سفارشات با سرویس پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران رسال می شود.

  • مدت زمان تحویل سفارش ها

مدت زمان تحویل سفارش های شما لباس گاردنی های عزیز در شهر تهران بین 1 تا 2 روز کاری از زمان تحویل به اداره پست ، زمان بر هست تا به دستتان برسد و برای سایر شهر ها و شهرستان ها  بین 2 تا 4 روز کاری زمان بر می باشد.

همواره به این نکته  دقت داشته باشید که کلیه سفارشات در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل داده می شود و پس از تحویل ، کد پیگیری مرسوله پستی از طریق پیامک برای کاربران ارسال می گردد.

  • نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش در حضور مامور پستی و قبل از باز کردن بسته بندی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتی که کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن ، بلافاصله موضوع را به پشتیبانی فروشگاه اینترنتی لباس گاردن اطلاع دهد.

  • توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا ، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید ، حتی در صورت مغایرت امکان عودت کالا وجود نخواهد داشت.

در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری و نوع کالا ، رسید تحویل کالا را امضاء نماید ، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری و نوع کالا قابل قبول نخواهد بود و لباس گاردن  مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت ؛ چرا که کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده است و به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت وجود نخواهد داشت.

در صورتی که برای فروشگاه اینترنتی لباس گاردن مشخص و معلوم شود که کالا حین ارسال دچار آسیب گردیده است ، بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتی که موجودی آن تمام شده باشد ، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید.در این حالت مشتری هیچگونه هزینه اضافه و مازادی پرداخت نخواهد کرد.

طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است.چنانچه کاربر و یا مشتری که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را به صورت آنلاین انجام داده است، تمایل داشته باشد که کالا تحویل فرد دیگری داده شود، باید در قسمت ثبت سفارش و در قسمت توضیحات مربوط به سفارش ، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام کند ، در غیر این صورت فروشگاه لباس گاردن کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!