شرایط و قوانین استفاده از کلیه خدمات و سرویس های لباس گاردن

لباس گاردنی عزیز برای استفاده از خدمات و تمامی برنامه های فروشگاه اینترنتی لباس گاردن به نکات و موارد زیر دقت نمایید:

ورود کاربران به سایت فروشگاه اینترنتی لباس گاردن و استفاده از کلیه ی خدمات و امکانات سایت و همچنین انجام روند مربوط به ثبت سفارش ، به معنای مطلع بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین لباس گاردن است.

تمامی کالا و خدمات و سرویس های فروشگاه اینترنتی لباس گاردن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربران لباس گاردن موظف به رعایت کلیه نکات و قوانین مرتبط با کاربر هستند.دقت داشته باشید که این صفحه با توجه به قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس ها و خدمات لباس گاردن ، ممکن هست در آینده تغییر کنند که در همین صفحه بروز رسانی خواهند شد و در واقع شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

به تمامی افرادی که اطلاعات خود را در فرم ثبت نام درج می کنند و با استفاده از این اطلاعات اقدام به ثبت سفارش و هرگونه استفاده از خدمات لباس گاردن می کنند ، مشتری با کاربر گفته می شود.

زمانی که شما کاربر عزیز لباس گاردنی از خدمات و سرویس های لباس گاردن استفاده و سفارش خود را در سایت لباس گاردن ثبت می کنید و یا از طریق پست الکترونیکی ( ایمیل ) با لباس گاردن ارتباط برقرار می نمایید ، این ارتباط به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما در واقع موافقت می‌‏ نمایید که فروشگاه اینترنتی لباس گاردن به صورت الکترونیکی اعم از طریق سرویس پیام کوتاه و پستی الکترونیکی به درخواست شما کاربر عزیز پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و شماره تلفن هایی مورد تایید لباس گاردن برای برقراری ارتباط با کاربر یا مشتری می باشد که مشتری در زمان پر کردن فرم ثبت نام و یا پروفایل کاربری خود، آن ها را وارد کرده است.

لباس گاردن برای اطلاع رسانی از وضعیت موجودی محصولات، آفرهای ویژه و رویدادها ، ممکن هست برای اعضا سایت ، پیامک و ایمیل ارسال کند.اگر کاربری تمایل به دریافت اینگونه اطلاع رسانی ها و خبرنامه ها نداشته باشد، می تواند از طریق پنل کاربری خود در سایت ، دریافت خبرنامه را لغو نماید.

لباس گاردن فقط از طریق شماره 30001304 برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می کند و کاربر خود را از وضعیت سفارش و دریافت خبرنامه های لباس گاردنی مطلع می سازد.همواره باید دقت کنید که این شماره سامانه ارسال پیامک می باشد و امکان دریافت پیام های شما لباس گاردنی های عزیز از طریق این شماره وجود ندارد.

به همین جهت در صورت دریافت پیامی از طرف لباس گاردن با هر شماره دیگری ، از شما تقاضا داریم که آن را از طریق ایمیل خود به نشانی [email protected] برای ما ارسال کنید تا بتوانیم جهت پیگیری قانونی به این تخلفات انجام شده ، رسیدگی های لازم را بعمل بیاوریم.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!