شیوه های پرداخت مبلغ سفارش در لباس گاردن

پرداخت اینترنتی

کاربران عزیز لباس گاردن می‌توانند در هنگام ثبت سفارش ، از طریق درگاه اینترنتی ، مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی و نهایی سفارش است و پس از آن پیامکی با محتوای ثبت موفق سفارش در فروشگاه اینترنتی لباس گاردن، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش به همکاران ما در فروشگاه لباس گاردن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌ سازی و ارسال می‏‌شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت اینترنتی لباس گاردن می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب ، پرداخت نمایند.هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آن‌ها و تایید پرداخت ، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید:

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

برای فعال ‌کردن رمز خرید اینترنتی ، می‏‌توانید به دستگاه خود پرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه ، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی ، رمز خود را انتخاب نمایید.

۳- کد  CVV2

CVV2  یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!