سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی در لباس گاردن

لباس گاردن متعهد می شود در جهت حفظ اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، در حد توان از این اطلاعات محافظت و دفاع کند و به همین جهت برای حفظ هر چه بیشتر امنیت اطلاعات کاربران خود از بهترین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برای امن نگه داشتن این اطلاعات، در سایت استفاده نماید تا رضایت شما لباس گاردنی های عزیز را برای همیشه به دست آورد.

دقت کنید تمام مطالب موجود در لباس گاردن اعم از متن ها ، آیکون ها ، دکمه ها ، گرافیک ، آرم و لوگو ، تصاویر و موارد قابل دانلود و کپی ، داده ها و همه محتوای تولید شده توسط لباس گاردن ، جزئی از اموال لباس گاردن محسوب می شود و حق استفاده و نشر این مطالب برای لباس گاردن محفوظ می باشد.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که کاربران مجاز به استفاده از لیست محصولات ، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت لباس گاردن و یا هر یک از خدمات و یا مطالب موجود در سایت ، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات یا روش‌‏ هایی مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و تمامی این حقوق برای لباس گاردن محفوظ است.کاربران باید به این نکته توجه کافی داشته باشند که به جهت استفاده از خدمات لباس گاردن ، خودشان مسئولیت حفظ محرمانگی حساب و و رمز ورود خود را دارند و همچنین تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است و نباید اطلاعات حساب خود را در اختیار افراد دیگر قرار دهند. در صورتی که کاربر سنی کمتر از 18 سال دارد، می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

کاربر عزیز لباس گاردنی ، ما در لباس گاردن با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت،با شما تماس نمی گیریم و تنها مرجع و منبع رسمی و مورد تایید ما برای ارتباط با شما عزیزان ، پایگاه اینترنتی این سایت یعنی lebasgarden.ir  می باشد.

دقت کنید که لباس گاردن هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیز از lebasgarden.ir و هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون یاهو مسنجر ( Yahoo Messenger ) و …. ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس و ارتباط نمی گیرد.شما عزیزان و سروران گران قدر می توانید از طریق از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما به جهت تماس با لباس گاردن ، استفاده کنید.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!